آرشیو اخبار

  "مهربانه" وب سایت برتر بخش سرویس نرم افزاری آنلاین جشنواره وب ایران شد

"مهربانه" وب سایت برتر بخش سرویس نرم افزاری آنلاین جشنواره وب ایران شد

ATIPRESS - در هفتمین جشنواره وب ایران، وب‌سایت "مهربانه"، (نخستین پلتفرم تامین سرمایه جمعی امور خیریه) عنوان برتر در بخش سرویس‌های آنلاین را به انتخاب هیات داوران، به دست آورد.

به گزارش ATIPRESS به نقل از روابط عمومی گروه آتنا، مراسم اختتامیه جشنواره وب ایران روز دوشنبه 27 بهمن ماه در دانشگاه شهید بهشتی و با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان برگزار شد.
در این جشنواره وب‌سایت مهربانه به نشانی mehrabane.ir در بخش سرویس‌های آنلاین به عنوان سایت برتر از سوی هیات داوران معرفی شد.
وب‌سایت "مهربانه"، به عنوان پروژه مسئولیت اجتماعی گروه آتنا در اسفندماه سال 92 راه‌اندازی شد. این سایت، پلی میان کاربران آنلاین و موسسات خیریه است و با معرفی پروژه‌های خیریه مشخص با مبلغ و بازه زمانی معین، امکان کمک آنلاین را با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب برای کاربران اینترنتی فراهم می ‌کند.
"مهربانه" موفق شده است در طول کم‌ تر از یک سال فعالیت خود، بیش از 50 میلیون تومان برای موسسات خیریه مختلف (که عمدتا در شهرستان‌های محروم کشور فعال هستند) برای پروژه‌هایی چون کودکان کار و خیابان، تعمیر کلاس درس، ساخت سرپناه، کمک به بیماران ALS و... جمع‌آوری کند.
"مهربانه" پیش از این نیز در هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات پارسی‌ زبانان به عنوان پروژه برتر مسئولیت اجتماعی انتخاب شده بود.
بنابراین گزارش، "مهربانه" در میان بیش از 12 هزار وب‌سایت شرکت‌کننده در جشنواره وب ایران، موفق به کسب این عنوان شد.

 

 

 

 

 


این خبر تابحال 2954 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:3011
تاریخ درج خبر:۱۳۹۳ سوم اسفند
ساعت درج خبر:10:32:47
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: